dr wawrzynkiewicz

O mnie

Dr n.med. Magdalena Wawrzynkiewicz – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, trycholog.

Specjalizuje się w nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii oraz leczeniu łysienia i innych chorób skóry owłosionej głowy. Jest autorką i współautorką szeregu publikacji, dotyczących m.in. diagnostyki trichoskopowej łysienia, wczesnej diagnostyki czerniaka i dermoskopowej oceny zmian skórnych.

Dr Wawrzynkiewicz jest również doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, implantacji nici, podawania toksyny botulinowej, iniekcji osocza i fibryny bogatopłytkowej oraz zabiegi laserowe. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii klinicznej i estetycznej, biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, diagnostyki chorób włosów, medycyny estetycznej, dermoskopii i trichoskopii.

magdalena-wawrzynkiewicz

opinie pacjentów

 • Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Efekty widoczne były w zasadzie po pierwszym użyciu zaleconych preparatów. Świetny specjalista, z najwyższej półki. Jestem jej bardzo wdzięczna, bo latami borykałam się z cerą wydając bez sensu krocie na różne kosmetyki i zabiegi. Żałuję, że wcześniej do niej nie przyszłam. Polecam serdecznie! Warto!

  A.Ł.W
  Opinia z portalu znanylekarz.pl
 • Pani Doktor bardzo miła, kompetentna, sumiennie przyjrzała się moim znamionom i je nazwała zaproponowała możliwe opcje, przy okazji dostałam też receptę na krem do twarzy bo mam problemy z naczynkami.

  Agnieszka
  Opinia z portalu znanylekarz.pl
 • Pani doktor wykazuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zostało wyjaśnione na czym polega mój problem, dokładny przebieg leczenia oraz dobrane leki, które dały zamierzone efekty. Zdecydowanie polecam.

  Karolina R.
  Opinia z portalu znanylekarz.pl